будівельні та ремонтні роботи

Пошук по Сайту

Картинка користувача Rino Financy.

серйозна пропозиція про позику між фізичними особами (contact@credit-offert.com)

Контактна Особа: 

RIN

Телефони: 

0986789008
Вам потрібно фінансування для вашого будинку, для вашого бізнесу, для придбання автомобіля, для придбання мотоциклів, для створення власного бізнесу, для ваших особистих потреб більше сумнівів. Ми надаємо особисті кредити від 2000 до 8 000 000 € з номінальною процентною ставкою 2% незалежно від суми. Зверніться за запитами на отримання кредиту: - Веб-сайт: http://credit-offert.com - номер WhatsApp: +33752975525 - електронна адреси: contact@credit-offert.com

послуги: 

Картинка користувача crefibel.

oferta de împrumut

Контактна Особа: 

Привіт, пане / пані, наш заклад пропонує вам декілька видів послуг, які явно є дуже надійними. Вони не мають особливих умов і є доступними для всіх. При необхідності зв'язку яжіться з нами. Ви можете зв'язку язатися з нами безпосередньо через нашу електронну адресу: crefibelagencia@gmail.com Дякую. Доброго ранку Будь ласкаво просимо Повідомте нам суму та тривалість вашого запиту на електронну пошту: crefibelagencia@gmail.com Дякую.

для дому та відпочинку: 

нерухомість: 

подарую: 

послуги: 

працевлаштування: 

техніка та електроніка: 

Картинка користувача remontrolet.

Заміна петель S-94 в алюмінієвих дверей Київ, петлі S-94 Київ

Контактна Особа: 

Эдуард

Телефони: 

0931005404
У нас можна замовити професійний ремонт дверей будь-якої складності. Оперативно і грамотно ми встановимо нові ручки, відремонтуємо і відрегулюємо фурнітуру, встановимо доводчики, замінимо петлі. Ремонт пластикових і алюмінієвих дверей ми здійснюємо не один рік, тому наші майстри чудово знають про всі нюанси надання даних послуг. У своїй роботі ми використовуємо тільки сучасні матеріали і застосовуємо якісне обладнання та фурнітуру. У зв'язку з чим, всі наші ремонтні роботи виконуються на максимально можливому високому рівні.

послуги: 

Картинка користувача Ольга Ефектбуд.

Кутник

Контактна Особа: 

Лідія

Телефони: 

067 563 54 01
Пропонуємо співпрацю на постійній основі, маємо залишки з власного виробництва кутніка 40*40*3 - довжиною 1 м. та 1,5 м. Ціна: 30 грн. за 1 м. п. Місцезнаходження: Львівська обл., Стрийський р-н, с. Добряни.Можливий торг. При потребі організуємо доставку.

послуги: 

Картинка користувача Діма Козієнко.

Послуги - будівельні та ремонтні роботи

Контактна Особа: 

Діма

Телефони: 

(097)6596506
(050)9059248
(063)5901456
Натяжні стелі від180 грн/м2. Великий вибір гамми кольорів лаковиих, матових, сатінових та екслюзивних видів полотен. Безкоштовний замір. Працюємо на території Київської обл.

послуги: 

Картинка користувача олег111666.

Електромонтажні роботи електрика.

Контактна Особа: 

олег

Телефони: 

0955211021
Виконуємо всі види електромонтажних робіт незалежно від складності.(новобудови,приватні будинки,квартири,складські приміщення,магазини і.т.д) - Виконуємо всі види ліній слабострумових(відеонагляд,інтернет,сигналізація,телебачення і.т.д) - Збираємо і монтуємо всі види щитового обладнання(ЩО,ЩО,ВРУ,АВР і.т.д) - Працюємо з сучасним та якісним інструментом для мінімальної кількістю пилу та бруду на об'єкті. - Досвід роботи більше 17 років.

послуги: 

Картинка користувача Олег1122.

Професійна чистка димоходів, каналів, труб, камінів.

Контактна Особа: 

олег

Телефони: 

0950645646
0679062962
Професійна чистка димоходів, каналів, труб, камінів, печей та твердопаливних котлів механічним роторним способом. Працюємо у Івано-Франківській області. Процес чищення виконується сучасним спеціалізованим обладнанням, що дозволяє проводити очищення з нижньої точки (каміну, печі, ревізійного отвору) вгору по димовому каналі з виходом із димоходу. Сажу, що опадає низу, поглинає потужний пилосос, що забезпечує відсутність бруду в приміщенні.

послуги: 

Сторінки

Підписатися на RSS - будівельні та ремонтні роботи